KONDYCJA.NET

O FIRMIE

SKLEP ROWEROWY ORAZ SERWIS NARCIARSKI W KŁODZKU

KIERUJĄC SIĘ CORAZ WIĘKSZĄ RZESZĄ KLIENTÓW, KTÓRZY NAM ZAUFALI, MAMY CORAZ WIĘKSZĄ MOTYWACJE DO POWIĘKSZANIA NASZYCH PRODUKTÓW ORAZ USŁUG. TYM SAMYM DAJĄC KLIENTOM KOMPLEKSOWE ROZWIĄZANIA. DODATKOWO WSZYSTKO MOŻESZ ROZŁOŻYĆ NA RATY!

Z PASJI DO ROWERU STWORZYLIŚMY AMATORSKĄ GRUPĘ ROWEROWĄ KONDYCJA.NET TEAM, BIERZEMY UDZIAŁ W MARATONACH MTB. . DLA NAS DZIEŃ BEZ ROWERU TO DZIEŃ STRACONY, DLATEGO DBAMY, ABY NASI KLIENCI PODZIELALI NASZĄ PASJĘ I DOBIERAMY NAJLEPSZY SPRZĘT KAŻDEMU KLIENTOWI INDYWIDUALNIE W ZALEŻNOŚCI OD POTRZEB.

“BO ROWER TO PASJA I ZDROWIE”

KONDYCJA.NET OFERUJE RÓWNIEŻ SERWIS NARCIARSKI I SNOWBOARDOWY. PRACUJEMY NA PROFESJONALNYCH MASZYNACH FIRMY WINTERSTEIGER.

PODSTAWĄ UDANYCH ZAKUPÓW JEST INFORMACJA, DLATEGO JESTEŚMY DO DYSPOZYCJI.

NA PYTANIA ODPOWIADAMY TELEFONICZNIE, E-MAILOWO LUB POPRZEZ NASZ PROFIL NA FACEBOOKU (MESSENGER). NA KAŻDE ZADANE PYTANIE POSTARAMY SIĘ ODPOWIEDZIEĆ JAK NAJSZYBCIEJ.

OFEROWANY TOWAR JEST FABRYCZNIE NOWY Z GWARANCJĄ, POCHODZI WYŁĄCZNIE OD LEGALNYCH IMPORTERÓW BĄDŹ KRAJOWYCH HURTOWNI.

CO ZYSKUJESZ KUPUJĄC U NAS?

PEWNOŚĆ, ŻE KUPUJESZ TOWAR W 100% ORYGINALNY I SPRAWDZONY PRZEZ PROFESJONALISTÓW!

ZAPRASZAMY DO ZAKUPÓW!

SERWIS SHIMANO STEPS & BOSCH

Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem marki Scott na terenie Kotliny Kłodzkiej

Rowery Scottsprawiają, że dojazd do pracy, szkoły czy weekendowa wycieczka za miasto stają się samą przyjemnością. Są one zbudowane z najwyższej klasy komponentów tak renomowanych marek jak Shimano czy SRAM. W naszym sklepie znajdziesz rowery Scott z wysokiej jakości hamulcami tarczowymi, amortyzowanym widelcem FOX, a także ultralekką ramą karbonową. 

WIOSENNA 41 57-300 KŁODZKO